Genesis Gaming Headset | Toron 531 | Wired | Over-Ear | Microphone | White
- Preces kods: 488812
- EAN: 5901969449570
- MPN: NSG-2339
36.92€
Bez nodokļa: 30.51€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 125 pcs |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Toron 531 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB |
| Savienotājs(i) | Mini Jack 3.5 mm x1, Mini Jack 3.5 mm x2 |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Galviņas izmēri | 50 mm |
| Produkta krāsa | White |
| Savietojamība | Android, Asus Rog Ally, Microsoft XBOX One S, Microsoft XBOX One X, Microsoft XBOX Series S, Microsoft XBOX Series X, PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Steam Deck, XBOX One |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Mikrofona frekvence | 100-10k Hz |