Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Black
- Preces kods: 488862
- EAN: 8715946741550
- MPN: V11HB73140
1 000.88€
Bez nodokļa: 827.17€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 103 pcs |
| Gross weight | 3.69 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Spilgtums | 700 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EF-62B |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| Pārraides attālums | 1.20:1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:9 |