Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Black
- Код товара: 488862
- EAN: 8715946741550
- MPN: V11HB73140
1 000.88€
Без налога: 827.17€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 270.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 290.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 103 шт. |
| Gross weight | 3.69 кг |
| Net weight | 1.60 кг |
| Яркость | 700 лм |
| Producer product name | EF-62B |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Throw ratio | 1.20:1 |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |