Dell 65W USB-C AC Adapter with Power Cord - Europe
- Preces kods: 489014
- EAN: 2000001389805
- MPN: 450-BFFL
23.46€
Bez nodokļa: 19.39€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 3333.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | 65W USB-C AC Adapter with Power Cord - Europe |
| Produkta krāsa | Black |