Dell 65W USB-C AC Adapter with Power Cord - Europe
- Код товара: 489014
- EAN: 2000001389805
- MPN: 450-BFFL
23.46€
Без налога: 19.39€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 3333.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | 65W USB-C AC Adapter with Power Cord - Europe |
| Цвет товара | Black |