Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 for Microsoft Team Rooms | Black
- Preces kods: 489073
- EAN: 198155759970
- MPN: 12WA000AMT
3 165.36€
Bez nodokļa: 2 616.00€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 451.00 mm |
| Gross height (mm) | 206.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 pcs |
| Gross weight | 2.34 kg |
| Net weight | 1.76 kg |
| Producer product name | ThinkSmart Core Gen 2 for Microsoft Team Rooms |
| Multikodola tips | 17 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors | 135H |
| Iekšējās atmiņas tips | SO-DIMM DDR5 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums | 2x8 GB |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standartu | 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Operētājsistēma | Windows 11 IoT Enterprise |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Arc Graphics |