Huawei Watch Wireless SuperCharge Dock (2nd Generation), Silver, Baize-CW05P
- Preces kods: 489473
- EAN: 6942103157868
- MPN: 55037906
14.47€
Bez nodokļa: 11.96€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 38.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6667 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | Watch Wireless SuperCharge Dock (2nd Generation), Silver, Baize-CW05P |
| Produkta krāsa | Silver |