Xiaomi TV | S Pro 2026 | 55 | Smart TV | Google TV | Grey
- Preces kods: 489613
- EAN: 6941948707597
- MPN: ELA6300EU
731.41€
Bez nodokļa: 604.47€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1400.00 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.90 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Net weight | 13.10 kg |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Producer product name | S Pro 2026 |
| Producer product family | TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 140 cm |
| Displeja diagonāle | 55 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Grey |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |