Xiaomi TV S Pro Mini LED 75 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
- Preces kods: 489618
- EAN: 6941948707771
- MPN: ELA6336EU
1 149.96€
Bez nodokļa: 950.38€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1880.00 mm |
| Gross height (mm) | 1125.00 mm |
| Gross width (mm) | 174.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7500.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.30 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 34.50 kg |
| Net weight | 26.20 kg |