Xiaomi TV S Pro Mini LED 75 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
- Код товара: 489618
- EAN: 6941948707771
- MPN: ELA6336EU
1 149.96€
Без налога: 950.38€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1880.00 мм |
| Gross height (mm) | 1125.00 мм |
| Gross width (mm) | 174.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 800.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 8.30 кг |
| Volume (m3) | 0.37 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 34.50 кг |
| Net weight | 26.20 кг |