Edifier | Earbuds | Comfo C | Beige
- Preces kods: 489621
- EAN: 6923520248445
- MPN: Comfo C Starlight
40.89€
Bez nodokļa: 33.79€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | Comfo C |
| Producer product family | Earbuds |
| Krāsa | Beige |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Control | Pause/Play; Answer/End call; Next/Previous track. |
| Citas funkcijas | Open-ear clip-on design offers all-day comfortable wearing; IP56 dust and water resistance ensures durability; Directional Acoustic Technology. |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Produktu saime | True wireless earphones |
| Produkta krāsa | Beige |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Frekvences diapazons | 20 - 20000 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Ierīces savienojamība | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Galviņas izmēri | 12 mm |
| Portable charger charging time | 1.5 h |
| Playback time (single charge) | 28 h |