Edifier | Earbuds | Comfo C | Beige
- Код товара: 489621
- EAN: 6923520248445
- MPN: Comfo C Starlight
40.89€
Без налога: 33.79€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Comfo C |
| Producer product family | Earbuds |
| Цвет | Beige |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross width (mm) | 275.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Control | Pause/Play; Answer/End call; Next/Previous track. |
| Другие особенности | Open-ear clip-on design offers all-day comfortable wearing; IP56 dust and water resistance ensures durability; Directional Acoustic Technology. |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |
| Стиль ношения | In-ear |
| Диапазон частот | 20 - 20000 |
| Семейство продукта | True wireless earphones |
| Технология подключения | Wireless |
| Цвет товара | Beige |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Подключение устройства | Bluetooth 5.4 |
| Размер динамика | 12 мм |
| Portable charger charging time | 1.5 ч |
| Playback time (single charge) | 28 ч |
| Водонепроницаемый | Yes |