Edifier | Earbuds | NeoDots | ANC
- Preces kods: 489626
- EAN: 6923520248278
- MPN: NeoDots Sand White
101.56€
Bez nodokļa: 83.93€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Hi-Res Wireless Audio Certified; Advanced Noise Cancelling; Effortless Wireless Charging; Multipoint Connection; IP55 Dust and Splash Resistance |
| Producer product name | NeoDots |
| Producer product family | Earbuds |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Control | Start/Pause |
| trokšņu slāpēšana | Active Noise Cancellation |
| ANC | Yes |
| Ierīces savienojamība | Bluetooth |
| Frekvence | 20-40k kHz |
| Galviņas izmēri | 10 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Krāsa | White |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Playback time (single charge) | 56 h |