Edifier | Earbuds | NeoDots | ANC
- Код товара: 489626
- EAN: 6923520248278
- MPN: NeoDots Sand White
101.56€
Без налога: 83.93€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross width (mm) | 275.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Hi-Res Wireless Audio Certified; Advanced Noise Cancelling; Effortless Wireless Charging; Multipoint Connection; IP55 Dust and Splash Resistance |
| Producer product name | NeoDots |
| Producer product family | Earbuds |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Control | Start/Pause |
| подавление шума | Active Noise Cancellation |
| ANC | Yes |
| Подключение устройства | Bluetooth |
| Размер динамика | 10 мм |
| Bluetooth | Yes |
| Цвет | White |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Playback time (single charge) | 56 ч |
| Цастота | 20-40k кГц |