Dell | Pro 4-in-1 USB-C Travel Hub - DA225 | 470-BFBN | HDMI ports quantity 1
- Preces kods: 489899
- EAN: 5397184993170
- MPN: 470-BFBN
31.59€
Bez nodokļa: 26.11€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.30 mm |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6803 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | 470-BFBN |
| Producer product family | Pro 4-in-1 USB-C Travel Hub - DA225 |
| Produkta krāsa | Black |
| USB pieslēgvieta | 2 x USB-C, 2 x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps, data only) |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |