Dell | Pro 4-in-1 USB-C Travel Hub - DA225 | 470-BFBN | HDMI ports quantity 1
- Код товара: 489899
- EAN: 5397184993170
- MPN: 470-BFBN
31.59€
Без налога: 26.11€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.30 мм |
| Gross width (mm) | 57.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6803 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | 470-BFBN |
| Producer product family | Pro 4-in-1 USB-C Travel Hub - DA225 |
| Цвет товара | Black |
| USB порт | 2 x USB-C, 2 x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps, data only) |
| Количество HDMI портов | 1 |