Deepcool CPU Cooler | ASSASSIN VC ELITE | White | Intel, AMD
- Preces kods: 490126
- EAN: 6933412729433
- MPN: R-ASN4-WHNVNN-GJD
111.53€
Bez nodokļa: 92.17€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 188 pcs |
| Gross weight | 1.97 kg |
| Net weight | 1.77 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN VC ELITE |
| Producer product family | CPU Cooler |