Deepcool CPU Cooler | ASSASSIN VC ELITE | White | Intel, AMD
- Код товара: 490126
- EAN: 6933412729433
- MPN: R-ASN4-WHNVNN-GJD
111.53€
Без налога: 92.17€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 188 шт. |
| Gross weight | 1.97 кг |
| Net weight | 1.77 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN VC ELITE |
| Producer product family | CPU Cooler |