Deepcool Fan | FL12 WH 3 IN 1 | White
- Preces kods: 490130
- EAN: 6933412711094
- MPN: R-FL12-WHAPN3-G
60.25€
Bez nodokļa: 49.79€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1278 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | FL12 WH 3 IN 1 |
| Producer product family | Fan |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Dzesētāja ass tips | Fluid Dynamic Bearing |