Deepcool Fan | FL12 WH 3 IN 1 | White
- Код товара: 490130
- EAN: 6933412711094
- MPN: R-FL12-WHAPN3-G
60.25€
Без налога: 49.79€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1278 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | FL12 WH 3 IN 1 |
| Producer product family | Fan |
| Коннектор вентилятора | 4-pin PWM |
| Тип оси куллера | Fluid Dynamic Bearing |