Genesis Gaming Headset | Neon 213 RGB | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
- Preces kods: 490360
- EAN: 5901969449235
- MPN: NSG-2306
21.09€
Bez nodokļa: 17.43€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 216.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 125 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Neon 213 RGB |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Galviņas izmēri | 50 mm |
| Produkta krāsa | Black |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Mikrofona frekvence | 100-16k Hz |