Genesis Gaming Headset | Neon 213 RGB | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
- Код товара: 490360
- EAN: 5901969449235
- MPN: NSG-2306
21.09€
Без налога: 17.43€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 233.00 мм |
| Gross height (mm) | 244.00 мм |
| Gross width (mm) | 122.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 216.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 54.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.27 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 125 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | Neon 213 RGB |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| USB-порт для зарядки | No |
| Чувствительность микрофона | -42 дБ |
| Размер динамика | 50 мм |
| Цвет товара | Black |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Частота микрофона | 100-16k Гц |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |