BLACK & DECKER | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W
- Preces kods: 490429
- EAN: 5035048678145
- MPN: BEHTS501-QS
67.83€
Bez nodokļa: 56.06€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 990.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.49 kg |
| Net weight | 3.14 kg |
| Producer product name | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W |