BLACK & DECKER | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W
- Код товара: 490429
- EAN: 5035048678145
- MPN: BEHTS501-QS
67.83€
Без налога: 56.06€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 990.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.35 кг |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.49 кг |
| Net weight | 3.14 кг |
| Producer product name | Hedge trimmer, BEHTS501-QS, 600 W |