TEFAL Garment Steamer | DT9814F0 AeroSteam | Handheld | 1400 W | 1 L | Green
- Preces kods: 490550
- EAN: 3121040092651
- MPN: DT9814F0
130.04€
Bez nodokļa: 107.47€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | FR |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 86 pcs |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Net weight | 1.55 kg |
| Producer product name | DT9814F0 AeroSteam |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Iesildīšanās laiks | 30 s |
| Produkta krāsa | Green |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1 L |
| Tips | Handheld |
| Jauda | 1400 W |