TEFAL Garment Steamer | DT9814F0 AeroSteam | Handheld | 1400 W | 1 L | Green
- Код товара: 490550
- EAN: 3121040092651
- MPN: DT9814F0
130.04€
Без налога: 107.47€
| Производитель | TEFAL |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | FR |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 86 шт. |
| Gross weight | 1.75 кг |
| Net weight | 1.55 кг |
| Producer product name | DT9814F0 AeroSteam |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Время разогрева | 30 сек |
| Цвет товара | Green |
| Тип | Handheld |
| Автовыключение | Yes |
| Мощность | 1400 Вт |
| Емкость водного резервуара | 1 л |