TP-LINK EX520 AX3000 Dual Band WiFi 6 Router | TP-LINK
- Preces kods: 490563
- EAN: 4897098684795
- MPN: EX520
56.37€
Bez nodokļa: 46.59€
| Ražotājs | TP-LINK |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 294 pcs |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Net weight | 0.85 kg |