TP-LINK EX520 AX3000 Dual Band WiFi 6 Router | TP-LINK
- Код товара: 490563
- EAN: 4897098684795
- MPN: EX520
56.37€
Без налога: 46.59€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 294 шт. |
| Gross weight | 1.05 кг |
| Net weight | 0.85 кг |