Canon | Printer | I-SENSYS MF465dw II | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | White/Black
- Preces kods: 490713
- EAN: 4549292248760
- MPN: 7188C007
476.29€
Bez nodokļa: 393.63€
| Ražotājs | Canon |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Net weight | 16.30 kg |
| Producer product name | I-SENSYS MF465dw II |
| Producer product family | Printer |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Fakss | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Skeneris | Colour |
| Printēšana | Mono |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |