Duux Elevate Smart Tower Fan, 12 speeds, Timer, Grey
- Preces kods: 491399
- EAN: 8716164982787
- MPN: DXTF11
172.63€
Bez nodokļa: 142.67€
| Ražotājs | Duux |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 252.00 mm |
| Gross height (mm) | 1158.00 mm |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1070.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.09 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Net weight | 4.61 kg |