BLACK & DECKER Chainsaw | BECS2245-QS | 2200 W
- Preces kods: 606056
- EAN: 5035048808283
- MPN: BECS2245-QS
94.21€
Bez nodokļa: 77.86€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Net weight | 5.80 kg |
| Producer product name | BECS2245-QS |
| Producer product family | Chainsaw |
| Diska diametrs | 450 mm |
| Jauda | 2200 W |