Epson EH-LS9000B | Full HD (1920x1080) | 2200 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Preces kods: 491645
- EAN: 8715946742717
- MPN: V11HC13180
3 512.70€
Bez nodokļa: 2 903.06€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 mm |
| Gross height (mm) | 193.00 mm |
| Gross width (mm) | 520.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 14.79 kg |
| Net weight | 12.70 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 2200 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EH-LS9000B |
| Kontrasta attiecība | 2500000:1 |
| Pārraides attālums | 1.35-2.84:1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:9 |