Epson EH-LS9000B | Full HD (1920x1080) | 2200 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Код товара: 491645
- EAN: 8715946742717
- MPN: V11HC13180
3 512.70€
Без налога: 2 903.06€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 мм |
| Gross height (mm) | 193.00 мм |
| Gross width (mm) | 520.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 290.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 14.79 кг |
| Net weight | 12.70 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 2200 лм |
| Producer product name | EH-LS9000B |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Throw ratio | 1.35-2.84:1 |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |