Razer Viper V3 Pro SE Gaming Mouse, Wireles
- Preces kods: 492010
- EAN: 8886419334347
- MPN: RZ01-04550100-R3G1
122.66€
Bez nodokļa: 101.37€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 214.00 mm |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 158 pcs |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 0.50 kg |