Razer Viper V3 Pro SE Gaming Mouse, Wireles
- Код товара: 492010
- EAN: 8886419334347
- MPN: RZ01-04550100-R3G1
122.66€
Без налога: 101.37€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 214.00 мм |
| Gross width (mm) | 138.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.40 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 158 шт. |
| Gross weight | 1.90 кг |
| Net weight | 0.50 кг |