Teltonika 4-PIN Power Adapter with I/O Access
- Preces kods: 492364
- EAN: 4779051840434
- MPN: PR5MEC21
8.45€
Bez nodokļa: 6.98€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 11.6 g |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.000119 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7261 pcs |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Producer product name | 4-PIN Power Adapter with I/O Access |