Huawei Smart Energy Controller | SUN2000-5K-LB0
- Preces kods: 492951
- EAN: 2000001394342
- MPN: SUN2000-5K-LB0
982.05€
Bez nodokļa: 811.61€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 16.00 kg |
| Net weight | 15.00 kg |
| Maksimālā jauda (DC) | 7500 Wp |
| Režģa savienojums | Single-phasis |
| Maks. Efektivitāte | 97.8 % |
| ES efektivitāte | 97.1 % |
| MPPT skaits | 2 |
| Producer product name | SUN2000-5K-LB0 |
| Producer product family | Smart Energy Controller |