Huawei Smart Energy Controller | SUN2000-5K-LB0
- Код товара: 492951
- EAN: 2000001394342
- MPN: SUN2000-5K-LB0
982.05€
Без налога: 811.61€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 440.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Gross weight | 16.00 кг |
| Net weight | 15.00 кг |
| Max.PV input Power (DC) | 7500 Wp |
| Grid connection | Single-phasis |
| Max. Efficiency | 97.8 % |
| Euro Efficiency | 97.1 % |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product name | SUN2000-5K-LB0 |
| Producer product family | Smart Energy Controller |