Anker Solix Portable Power Station, 3072 Wh, 3600 W | F3000
- Preces kods: 494918
- EAN: 194644274153
- MPN: A1782311
2 090.73€
Bez nodokļa: 1 727.88€
| Ražotājs | Anker Solix |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 651.00 mm |
| Gross height (mm) | 377.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 41.50 kg |
| Net weight | 41.00 kg |
| Producer product name | F3000 |
| Producer product family | Portable Power Station, 3072 Wh, 3600 W |