Lenovo Folio Keyboard for IdeaTab | Luna Grey
- Preces kods: 495201
- EAN: 198156628008
- MPN: ZG38C07082
56.71€
Bez nodokļa: 46.87€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Folio Keyboard for IdeaTab |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 259.00 mm |
| Gross width (mm) | 395 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.000511525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1515 pcs |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Net weight | 0.46 kg |
| Produkta krāsa | Luna Grey |