Lenovo Folio Keyboard for IdeaTab | Luna Grey
- Код товара: 495201
- EAN: 198156628008
- MPN: ZG38C07082
56.71€
Без налога: 46.87€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Folio Keyboard for IdeaTab |
| Gross depth (mm) | 5 мм |
| Gross height (mm) | 259.00 мм |
| Gross width (mm) | 395 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.000511525 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1515 шт. |
| Gross weight | 0.66 кг |
| Net weight | 0.46 кг |
| Цвет товара | Luna Grey |