Sharp 70HP5265E | 70 | Smart TV | Google TV | UHD
- Preces kods: 495273
- EAN: 5905683274395
- MPN: 70HP5265E
587.70€
Bez nodokļa: 485.70€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 274.00 mm |
| Gross height (mm) | 952.00 mm |
| Gross width (mm) | 1556.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.41 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 27.30 kg |
| Net weight | 19.80 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, Headphone jack (3.5 mm) |
| Izmēri ar statīvu | 155.6 x 104.7 x 16 cm |
| Producer product name | 70HP5265E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 177 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED with global dimming |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 70 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | No |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |