Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L | Power 2800 W | Capacity 12 L | Black
- Preces kods: 495466
- EAN: 6932554444709
- MPN: BHR0883EU
199.55€
Bez nodokļa: 164.92€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 457 mm |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| Volume (m3) | 0.0796094 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 12.15 kg |
| Net weight | 10.79 kg |
| Producer product name | Smart Double Stack Air Fryer 12L |
| Kapacitāte | 12 L |
| Temperatūra | 40-230 °C |
| Citas funkcijas | 360° hot airflow for rapid cooking; Two baskets synced for double the flavour |
| Jauda | 2800 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Programmu skaits | 14 |
| Temperatūra (min) | 40 °C |
| Displeja veids | LCD |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |