Xiaomi Vacuum Cleaner P30 Filter
- Preces kods: 495469
- EAN: 6932554463502
- MPN: BHR08J8GL
8.51€
Bez nodokļa: 7.03€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0009 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2882 pcs |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Net weight | 0.86 kg |
| Producer product name | Vacuum Cleaner P30 Filter |