Xiaomi Vacuum Cleaner P30 Filter
- Код товара: 495469
- EAN: 6932554463502
- MPN: BHR08J8GL
8.51€
Без налога: 7.03€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0009 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2882 шт. |
| Gross weight | 0.96 кг |
| Net weight | 0.86 кг |
| Producer product name | Vacuum Cleaner P30 Filter |