Xiaomi Robot Vacuum H50 Pro/H50/S40 Pro Brush
- Preces kods: 495470
- EAN: 6932554466510
- MPN: BHR08LRGL
9.50€
Bez nodokļa: 7.85€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00098 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1763 pcs |
| Gross weight | 0.152 kg |
| Net weight | 0.052 kg |
| Producer product name | Robot Vacuum H50 Pro/H50/S40 Pro Brush |