Xiaomi Robot Vacuum H50 Pro/H50/S40 Pro Brush
- Код товара: 495470
- EAN: 6932554466510
- MPN: BHR08LRGL
9.50€
Без налога: 7.85€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00098 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1763 шт. |
| Gross weight | 0.152 кг |
| Net weight | 0.052 кг |
| Producer product name | Robot Vacuum H50 Pro/H50/S40 Pro Brush |