Xiaomi Smart Ceiling Light D20 | 17 W
- Preces kods: 495474
- EAN: 6932554422110
- MPN: BHR07RIGL
48.07€
Bez nodokļa: 39.73€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.004732 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 pcs |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| Citas funkcijas | Smart radar light sensor; Custom Xiaomi ultra-slim lens; Multiple control methods |
| Producer product name | Smart Ceiling Light D20 |
| Gaismas plūsma | 900 lm |
| Aizsardzības klase | IP50 |
| Jauda | 17 W |