Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey
- Preces kods: 495519
- EAN: 6932554452391
- MPN: BHR08C6EU
400.29€
Bez nodokļa: 330.82€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 783 mm |
| Gross height (mm) | 158 mm |
| Gross width (mm) | 382 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Tare weight (kg) | 2.4 kg |
| TI weight (kg) | 0.056 kg |
| Volume (m3) | 0.047258748 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 7.5 kg |
| Net weight | 5.1 kg |
| Ierīces tips | Cordless operating |
| Produkta krāsa | Grey |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Producer product name | G30 Max EU |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Jauda | 700 W |
| Uzlādes laiks | 3.5 h |
| Baterijas tips | Lithium Ion |
| Spriegums | 28.8 V |
| Putekļu ietilpība | 0.8 L |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |