Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey
- Код товара: 495519
- EAN: 6932554452391
- MPN: BHR08C6EU
400.29€
Без налога: 330.82€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 783 мм |
| Gross height (mm) | 158 мм |
| Gross width (mm) | 382 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Plastic (No PET) | 400 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.4 кг |
| TI weight (kg) | 0.056 кг |
| Volume (m3) | 0.047258748 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 7.5 кг |
| Net weight | 5.1 кг |
| Тип устройства | Cordless operating |
| Цвет товара | Grey |
| Мощность | 700 Вт |
| Время зарядки | 3.5 ч |
| Объём пылесборника | 0.8 л |
| Емкость водного резервуара | N/A л |
| Тип батареек | Lithium Ion |
| Напряжение | 28.8 В |
| Producer product name | G30 Max EU |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Wet suction | No |
| Washing function | No |